Audi A1 Sportback
1.4 TFSI 185 PK S-TRONIC AUT. S-LINE | XENON | STOELVERWARMING | CLIMATE | CRUISE CONTROL
Direct kopen, basisprijs: € 10.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 10.950,-
LEASEPRIJS: € 180,47 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.190,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi A1 Sportback |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.4 TFSI 185 PK S-TRONIC AUT. S-LINE | XENON | STOELVERWARMING | CLIMATE | CRUISE CONTROL |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 9 maart 2012 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 174.756 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | bruin |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 180,47 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 10.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | L-444-FK |
| Motorinhoud: | 1.390 cc |
| Vermogen: | 136 kw / 185 pk |
| Laadvermogen: | 495 kg |
| Gewicht: | 1.190 kg |
| Wielbasis: | 247 cm |
| Breedte: | 175 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.685 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 640 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- bi-xenon koplampen
- metaalkleur
- S Line exterieur
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch en regensensor
- koplampreiniging
- mistlampen voor
- ruitensproeiers verwarmbaar
- Infotainment
- audio-navigatie full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- multimedia-voorbereiding
- radio-CD/MP3 speler
- Interieur & Comfort
- airco (automatisch)
- cruise control
- voorstoelen verwarmd
- armsteun voor
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overige
- lederen/stof bekleding
- lichtmetalen velgen 5-spaaks 17"
- aluminium interieur afwerking
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- S Line-pakket
- sportonderstel
- sportstoelen
- sportstuur